TOPlist

Další úniky o Xiaomi Pad 6 naznačují brutální výkon a rychlé displeje

xiaomi pad 6

Spolu s příchodem řady Xiaomi Pad 5 polila scénu s Android tablety živá voda. Ve své době totiž nabízely zajímavý výkon, rychlé displeje a kvalitní konstrukci za přijatelnou cenu. Dodnes se prodávají velmi dobře a tak není žádným překvapením, že se nám brzy ukáží nástupci.

Leaker Digital Chat Station se na sociální síti Weibo pochlubil s údajnými specifikacemi obou tabletů. Shodně mají dostat 11palcové IPS LCD displeje s rozlišením 2880 x 1800 pixelů s obnovovací frekvencí 120 Hz v případě základního modelu a 144 Hz u Pro varianty. Nebude prý chybět podpora standardů HDR10+ a Dolby Vision.

Už z předchozích úniků víme, že bude pod kapotou Xiaomi Padu 6 tikat čipset Snapdragon 870, který je stále oblíbený i u mobilů vyšší střední třídy. Varianta Pro má pak dostat Snapdragon 8+ Gen1, kterému prý bude dopomáhat hned 12 GB RAM a na výběr bude s až 512GB úložiště. Tyto informace leaker potvrdil. Oba tablety dostanou čtečky otisků prstů, avšak kvůli použitému panelu se budou nacházet v zapínacím tlačítku, nikoliv v displeji.

Máte doma nějaký Android tablet?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)