Skvělý tablet Xiaomi Pad 5 dostává nadstavbu MIUI 13

xiaomi pad 5 miui 13

Trh s Android tablety zažil minulý rok poměrně zajímavé období, jelikož bylo představeno hned několik zajímavých modelů. Mezi ty vůbec nejlákavější můžeme zařadit i Xiaomi Pad 5, který nabízí za necelých 9 tisíc korun poměrně zajímavou výbavu v čele se Snapdragonem 860, 120Hz displejem nebo čtyřmi reproduktory s podporou Dolby Atmos. Nyní tento tablet získává na globálním trhu nadstavbu MIUI 13.

Xiaomi Pad 5 dostává MIUI 13 s Androidem 11

Systémem je stále Android 11 a čínský gigant se doposud nevyjádřil, kdy tablety dostanou Android 12. Nicméně můžeme počítat se zlepšenou optimalizací, zabezpečením a celkově lepším výkonem. Za zmínku stojí také nové tapety či widgety. Firma se rovněž nechala slyšet, že v MIUI 13 vylepší uživatelské rozhraní tabletu tak, aby se dokázalo přizpůsobit většímu displeji. Aktualizace se označuje jako V13.0.1.0.RKXMIXM a má velikost 495 MB.

Xiaomi Pad 5 Review (In-Depth Full Walkthrough)

Xiaomi Pad 5 Review (In-Depth Full Walkthrough)

Pokud byste byli nedočkaví, můžete si ji stáhnout a nainstalovat ručně, což ale nedoporučujeme a hlavně je to zbytečné. Pokud jste ji ještě nedostali, s největší pravděpodobností se vám poštěstí během několika následujících dní.

Jaký máte názor na Xiaomi Pad 5?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek