TOPlist

Žmolky na oblečení? Tahle levná hračka od Xiaomi se s nimi vypořádá!

Xiaomi odžmolkovač
  • V Číně Xiaomi za stovku prodává svůj praktický odžmolkovač
  • Poskytne nadstandardní péči vašemu oblečení, ať už je z jakéhokoliv materiálu
  • Na jedno nabití  prý výdrží až 180 minut a lze jej snadno vyprázdnit

Xiaomi má ve svém bohatém sortimentu produktů velmi pěkné zařízení, které tentokrát sice není telefonem a nepomůže vám ani s jeho nabíjením, ale zato poskytne nadstandardní péči vašemu oblečení. Řeč je o odžmolkovači, který se prodává na čínském trhu s pohádkově nízkou cenovkou.

Tohle praktické zařízení dokáže s elegancí, rychlostí a účinností odstraňovat žmolky a chloupky z prakticky jakéhokoliv oblečení bez toho, aby jej poškodilo. Na jeho povrchu se nachází ocelová síť o tloušťce 0,35 mm, plnící ochrannou funkci, v útrobách odžmolkovače pak nalezneme výkonnou lopatku ventilátoru s vysokým výkonem sání a řezací ústrojí s pěti čepelemi.

Všechny zachycené žmolky se ukládají do zásobníku, který je možné snadno vysunout a vyprázdnit. Čištění se tedy jeví jako procházka růžovým sadem. Pro zachování maximální bezpečnosti se zařízení po otevření úložné nádoby automaticky vypne (to stejné platí při odstranění onoho ocelového krytu).

xiaomi odzmolkovac (3)

Odžmolkovač, který dokáže na jedno nabití své 1 300mAh baterie údajně pracovat až 180 minut, si poradí s vlněnými látkami, hedvábím nebo třeba kašmírem. Proces dobíjení prostřednictvím USB-C rozhraní údajně zabere dvě hodiny, ale už po hodině na nabíječce prý získáte dostatek energie na to, abyste mohli zlepšit stav 15 kusů oděvu.

Xiaomi svůj odžmolkovač prodává s cenou 39,9 jüanu, což v přepočtu činí asi 130 korun. U nás oficiálně k dispozici není, ale lze si jej nechat dovézt z Číny prostřednictvím portálů typu Aliexpress nebo Allegro, a to s cenou kolem 300 Kč.

xiaomi odzmolkovac (4)

Jaké spotřebiče od Xiaomi používáte?

Zdroje: Xiaomi, Allegro, Aliexpress

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)