Xiaomi představilo zmenšený oblek Iron Mana. Robot má v sobě i displej

oblek iron man xiaomi robot

Xiaomi pokračuje ve spolupráci se společností Marvel. Po několika zařízeních včetně Mi Band 4, které obdržely speciální Avengers edici, se nyní dostalo i na robota. Společnost vytvořila zmenšenou verzi ikonického obleku Iron Man Mk50. Co všechno oblek umí?

Oblek Iron Mana jednoduše propojíte s telefonem

Jedná se o oblek, který Tony Stark používá v sérii Avengers, která letos vyvrcholila filmem Avengers: Endgame. Ovládání probíhá pomocí telefonu či tabletu, do kterého si stáhnete aplikaci. Aplikace zároveň připomíná i jednoduchou hru s rozšířenou realitou, kde například testujete zbraně, bojujete s drony apod.

xiaomi iron man oblek robot

Robot je vybaven mnoha technologiemi, které známe například z telefonů. Nechybí infračervený senzor, akcelerometr, gyroskop, led diody, duální mikrofon a hlavně i malý LCD displej. Ten se objeví po sejmutí masky. V základu jsou v robotovi nahrané hlášky a krátká videa přímo s Tony Starkem, nicméně do roboty si můžete nahrát vlastní tvář i hlášky. Celkově má 7 motorů, pomocí kterých může robot hýbat hlavou, samozřejmostí je chození, ovládat se dají i ruce.

Xiaomi MARK50 Marvel Iron Man Intelligent robot

Xiaomi MARK50 Marvel Iron Man Intelligent robot

Váží celkově 1,2 kilogramu, má v sobě dvě baterie, podle Xiaomi trvá nabíjení přes USB  hodinu, poté vydrží Iron Man 1,5 hodiny. Cena v Číně začíná na částce 1 965 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 7 900 Kč.

Jak se vám líbí tato zmenšený Iron Man od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)