Xiaomi má nové chytré světlo na noční stolek: Oproti první verzi je mnohem levnější

xiaomi chytre svetlo nocni stolek Bedside Lamp 2

Čínská společnost Xiaomi už jedno chytré světlo na noční stolek představila před lety. Cena tohoto světla ale nebyla ideální. U novinky s názvem MIJIA Bedside Lamp 2 už je cena mnohem atraktivnější. V Číně se začíná prodávat za částku 169 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 660 Kč. To je více než o polovinu levnější než u první generace.

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 je cenově dostupné chytré světlo

Není to ale jen o ceně. Světlo má i zajímavý design a funkce. Propojit se dá s chytrou domácností Xiaomi Mijia, ale i třeba Apple Homekit. Ovládat se dá i pomocí hlasového asistenta. Noční lampička má maximální světelný tok 400 lumenů, takže se může používat i jako hlavní světlo v pokoji. Jas se může regulovat až na 2 lumeny.

Podporují se různé barvy, nejedná se pouze o odstíny bílé, jak jsme mohli vidět u některých předchozích světel Xiaomi. V neposlední řadě se dá světlo ovládat přes dotykovou vrstvu přímo na zařízení. V Číně se prodává ještě tento rok za cenu 169 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 660 Kč. První generace tohoto světla se u nás prodává, tak snad zanedlouho uvidíme u tuto novější a levnější variantu.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)