Koupili byste si chytrou myčku od Xiaomi? Koukněte, co všechno umí

Xiaomi myčka nádobí

Xiaomi mimo všem známých telefonů, fitness náramků a další elektroniky má v nabídce i méně tradiční věci. Víte třeba, že Xiaomi vyrábí i myčku nádobí připojenou k internetu? Co všechno umí Xiaomi Mijia Internet Dishwasher?

Xiaomi Mijia Internet Dishwasher je chytrá myčka na nádobí, kterou můžete ovládat přes mobilní aplikaci, protože je připojena k internetu. Kromě chytrých funkcí, ale vyniká především v precizním mytí nádobí, což by mělo být u takového přístroje to hlavní.

Celá myčka nádobí od Xiaomi se ovládá pomocí jednoto velkého otočného knoflíku s OLED displejem. Nabízí hned devět režimů pro mytí nádobí. Nejkratší režim trvá 11minut a ten nejdelší dokonce 142 minut. Xiaomi Mijia Internet Dishwasher používá k mytí nádobí speciální 3D sprejový mechanizmus, kdy používá k umývání nádobí mnoho trysek stříkajících z různých směrů. Umyté nádobí pak dokáže myčka usušit horkým vzduchem o teplotě až stupňů 70C. Myčka nádobí od Xiaomi by měla s šířkou 60cm dobře pasovat do každé standardní kuchyňské linky. Vzdálené ovládání je možné přes aplikaci Xiaomi Mi Home. Myčka přijde v přepočtu na zhruba 15 000Kč.

Jaké všechny chytré pomocníky doma používáte?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)