Tyto čtyři mobily prý současně používá šéf Xiaomi

Xiaomi mobily šéf Lei Jun

Jednou za čas se na internetu objeví zajímavé informace o tom, jaké mobilní telefony používají představitelé velkých technologických firem. Většinou jde o náhodné odhalení, které se dá následně považovat za poodkrytí loajality konkrétního člověka k určité značce. Mezi výjimky z tohoto pravidla patří například šéf Xiaomi Lei Jun, který se s osobně používanými telefony čas od času pochlubí na sociální síti Weibo. A před pár dny to udělal znovu.

Na desce jeho stolu jsou aktuálně Xiaomi 12, Xiaomi Mi 11 Ultra, Redmi Note 11T Pro a Xiaomi Civi. “Na Weibo vidíte, že jsem v poslední době vystřídal několik mobilních telefonů, a máte obavy, že jsem mobil opět změnil. Ve skutečnosti mám všechny tyto telefony na stole a často je používám současně,” publikoval výkonný ředitel populární čínské firmy společně s obrázkem.

šéf Xiaomi Lei Jun mobily Xiaomi 12 Xiaomi Mi 11 Ultra Redmi Note 11T Pro Xiaomi Civi

Pochopitelně jde částečně o propagační představení pro veřejnost, nicméně šéf Xiaomi je skutečně často zachycován s různými mobily. Fanoušci značky nadále vyhlížejí příchod modelu Xiaomi 12 Ultra, nicméně ten zatím vůbec zmíněn nebyl a pokud jej Lei Jun testuje, zatím se tak děje v utajení.

Který z těchto čtyř mobilů byste chtěli nejvíc?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)