Xiaomi MIX 4 rozebráno. Co se nachází v útrobách očekávaného telefonu?

xiaomi mix 4 rozebráno

Xiaomi MIX 4 bylo představeno teprve včera a už byl kompletně rozebráno. Postaral se o to populární čínský technologický blogger Robin a video zveřejnil na sociální síti Weibo. Později bylo uploadováno také na YouTube, takže se na něj můžeme rovněž podívat.

Xiaomi MIX 4 rozebráno na videu

Tělo telefonu je prý vyrobeno z keramiky a mezi tělem a displejem se nachází poměrně tenký kovový rámeček. Xiaomi MIX 4 se jako takový skládá ze tří částí. V té horní se nachází čipset, paměti, fotoaparáty, 5G antény a další komponenty. Ta střední pak obsahuje baterii, NFC, cívku pro bezdrátové nabíjení a ve spodní můžeme vidět reproduktor, USB-C port nebo vibrační motůrek. Robin se zaměřil také na displej. Když se na něj podíváte proti světlu, je pod určitým úhlem vidět.

Xiaomi Mi Mix 4 5G Teardown Video – Where Is Under Display Camera ?

Xiaomi Mi Mix 4 5G Teardown Video - Where Is Under Display Camera ?

Samozřejmostí je také kvalitní chlazení, můžeme měděnou desku nebo teplovodivou pastu pod čipsetem. Průměrná teplota při hraní náročných her nepřekročila 40 stupňů, což je dobré číslo. Zatím není jasné, zda jej Xiaomi plánuje také pro mobilní trh. Všeobecně je ale pravděpodobnější, že se k nám skutečně dostane.

Koupíte si Xiaomi MIX 4?

Zdroj: seekdevice.com, zdroj obrázku: wikimedia

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)