Vlastníte Xiaomi telefon s MIUI? Stáhněte si nový alternativní launcher POCO

xiaomi poco miui launcher

Xiaomi Poco F1 se nedávno představil, jde o telefon, který spadá pod značku POCO. Kromě toho, že má perfektní poměr cena/výkon, tak přišel i s upravenou verzí MIUI, kterou na klasických Xiaomi telefonech nenajdete. Nově se to dá ale obejít, protože launcher tohoto telefonu se dá stáhnout a instalovat na Xiaomi telefony. Podmínkou je to, že máte zařízení s MIUI 9 nebo MIUI 10.

POCO má alternativní launcher pro MIUI zařízení

Největší změnou oproti klasickému MIUI je v tom, že tento launcher má menu s aplikacemi. Menu s aplikacemi umožňuje rozdělit aplikace do kategorií, existuje speciální místo pro schované aplikace a nechybí ani podpora vlastních balíčků ikon. Podpora funkcí se liší podle verze MIUI. Xiaomi už oznámilo, že oficiálně se launcher dostane do obchodu Google Play 29. srpna. Nicméně v zahraničí už se Xiaomi Pocophone F1 prodává a lidé dokázali z telefonu APK soubor vytáhnout.

xiaomi miui poco launcher

Díky tomu se dá launcher stáhnout s předstihem, i když jde prozatím o betaverzi. Někteří lidé hlásí, že jím launcher funguje pomaleji. V redakci jsme launcher vyzkoušeli na Xiaomi Redmi Note 5 s MIUI 9.6 a vše nám fungovalo. APK soubor s launcherem můžete prozatím stáhnout ZDE. Příští týden už pak klasicky z Google Play.

Vyzkoušeli jste nový launcher? Jak se vám líbí?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)