TOPlist

Xiaomi představilo chytré hodinky pro děti. Mají 2 kamery, GPS, NFC i LTE

chytre hodinky xiaomi mitu 4pro

Xiaomi Mitu Watch 4Pro jsou nové chytré hodinky, které jsou určené dětem. Nicméně v porovnání s jinými nejen dětskými chytrými hodinkami je tu rozdíl ve výbavě. Uvnitř se totiž nachází vše, co byste čekali od chytrých hodinek + něco navíc. Vidět to jde i na ceně, která je 1 300 CNY, v přepočtu s DPH cca 5 200 Kč. Pojďme si tuto novinku představit blíže.

Představení chytrých hodinek Xiaomi Mitu Watch 4Pro

Displej těchto hodinek má velikost 1,78 palců, výsledná jemnost je 326 ppi, což je srovnatelné s jinými špičkovými hodinkami. Displej chrání tvrzené sklo Gorilla Glass 3. Nyní to začíná být však zajímavější. Na přední straně je totiž i 5 MPx ultra širokoúhlá selfie kamera například na videohovory. Na rámu hodinek je však i druhý fotoaparát, který má 8 MPx a světelnost f/2,2. Navíc obě kamery můžou fungovat zároveň, takže rodič může vidět své dítě a okolí zároveň.

Další zajímavostí je podpora duální GPS (pásma L1 + L5), což je funkce, kterou můžeme znát hlavně z dražších telefonů. Hodinky podporují i mobilní sítě 4G a dokonce i NFC. Výkon má na starost čipset Snapdragon Wear 2500, který doplňuje 1GB RAM paměť a 8GB vnitřní úložiště. Netradiční je i volba systému. Hodinky běží na Androidu 8.1, samozřejmě ale značně upravené verzi pro malý displej hodinek. V Číně půjdou do prodeje brzy.

xiaomi hodinky pro deti fotoaparat

Jak se vám líbí hodinky Xiaomi Mitu?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)