TOPlist

Novinka od Xiaomi pro precizní úklid domácnosti: Co všechno umí?

Xiaomi podlahový čistič
  • Xiaomi rozšiřuje své portfolio produktů do domácnosti
  • V Číně uvedlo podlahový čistič se zajímavými funkcemi
  • Dokáže například sterilizovat kohoutkovou vodu elektrolýzou

Xiaomi má bohatou zkušenost s vyráběním produktů pro úklid v domácnosti. V jeho portfoliu nalezneme hned několik robotických i tyčových vysavačů nebo například kompaktní ruční vysavač s HEPA filtrem, který se podobá plastové lahvi a nedávno jej do svého sortimentu zařadil Lidl. Teď firma na domácím trhu uvedla další novinku pro precizní čištění.

Xiaomi Mijia Wireless Floor Scrubber 3 Pro je relativně drahou hračkou pro náročnější spotřebitele, která se pyšní spoustou užitečných funkcí a mechanismů pro co nejúčinnější odstranění nečistot. Konkrétně se bavíme o podlahovém čističi s flexibilní konstrukcí černé barvy, která podporuje 180° ohyb a otočení o 48,5°. V důsledku toho je možné zařízení dostat i do zúžených prostor, například pod nízký gauč.

Xiaomi-Mijia-Floor-Scrubber-3-Pro1

Jednou z klíčových vlastností produktu je technologie Superplana 2.0, která jednak zabraňuje vniknutí kapaliny do motoru, ale také zajišťuje, aby byl kartáč v neustálém kontaktu s podlahou za účelem zefektivnění úklidu. Xiaomi Mijia Wireless Floor Scrubber 3 Pro, který funguje zcela bezdrátově a disponuje LED displejem pro sledování stavu, dokáže sám sebe vyčistit horkou vodou o teplotě až 60 °C. Údajně také dokáže elektrolýzou připravit sterilizační vodu z pouhé kohoutkové vody, což zajistí dokonalejší čištění podlahy a eliminuje potřebu dalších chemikálií.

FireShot-Capture-9116-.jpg

Xiaomi Mijia Wireless Floor Scrubber 3 Pro lze aktuálně v Číně předobjednat za 1 999 jüanů, tedy nějakých 6 600 Kč bez daně. Zda se produkt někdy dostane i do tuzemska, v současné době nedovedeme říct.

Koupili byste si zařízení pro úklid domácnosti od Xiaomi?

Zdroje: Gizmochina, XiaomiToday

 

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)