Velký kufr plný překvapení! Xiaomi představilo praktickou sadu nářadí

xiaomi kufr nářadí

Společnost Xiaomi se připravuje na čínský svátek, který se točí okolo nakupování a uskuteční se už 11. listopadu. Mezi poslední představené vychytávky patří kufr s nářadím Xiaomi Mijia Wiha Home Toolbox. Ten čínský gigant opět spustil skrz crowdfundingovou kampaň.

Xiaomi Mijia Wiha Home Toolbox disponuje hned 60 různými nástroji, jako jsou malé a velké šroubováky, klíče, kleště, kladiva, metr či vodováha. V kufříku naleznete kromě nářadí samotného také výměnné rukojeti. Některé z produkty vypadají velmi dobře. Firma se například chlubí, že přiloženými štípačkami můžete řezat až 1,8mm ocel a díky technologii DynamicJoint vynaložíte až o 20 % méně úsilí, než s běžným nářadím. Na kolik se dá těmto informacím věřit ale ukáže až praxe.

Jestliže tedy hledáte nějaké nářadí, kterým byste si chtěli opravit vše od mobilního telefonu přes počítač až po pračku, možná bude tento boxík ideálním řešením. V tuto chvíli se sice prodává pouze v Číně, je ale pravděpodobné, že se časem objeví na Aliexpressu a bude možné jej objednat i do Evropy. Firma si za něj žádá něco okolo 6 800 korun, což se může zdát jako hodně peněz, ale pokud tuto investici jednou uděláte, pravděpodobně vám díky své rozmanitosti vystačí na celý život.

Co jste naposledy doma opravovali?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)