TOPlist

Nový napařovač oděvů Xiaomi odstraňuje bakterie a vydrží hodinu bez nutnosti doplnit vodu

xiaomi naparovac odevu nahled
  • V Číně vychází další Xiaomi produkt do domácnosti
  • Nový napařovač oděvů stojí tisícovku a dodává se s věšákem na oblečení
  • Nepřetržitě dovede pracovat hodinu a s teplotou páry 130 °C hubí bakterie

Xiaomi rozšiřuje své portfolio produktů do domácnosti o další užitečnou novinku. Napařovač oděvů Mijia Vertical Garment Streamer vstupuje na čínský trh s cenovkou 299 jüanů, což v přepočtu činí asi 1 000 Kč bez daně. Z oblečení nejenže odstraní záhyby, ale také zabije bakterie. Pyšní se přitom rychlou dobou zahřátí.

Nový napařovač připomíná svým provedením fén na vlasy. Disponuje elegantním bílým tělem s nožičkou, za kterou se bude dobře držet, a je vybaven poměrně velkou 2,3litrovou nádrží na vodu. S tímto objemem dokáže nepřetržitě pracovat až 60 minut, podle Xiaomi to vystačí na vyžehlení asi 20 triček, 15 kalhot nebo 7 kabátů.

V útrobách napařovače se nachází čerpadlo se 300kPa tlakem a 2kW výkonem, které dokáže za minutu vyprodukovat 36 gramů páry o teplotě 130 °C (existuje nicméně i režim s rychlostí 22 g/min). Se systémem rychlého zahřívání je schopen se nahřát během pouhých 30 sekund. Mezi klíčové vlastnosti se pak dále řadí údajná schopnost eliminovat až 99,99 % bakterií a roztočů.

Produkt se dodává s multifunkčním věšákem na oblečení, jenž využívá stejnobarevné bílé konstrukce. Právě díky němu je možné žehlit vertikálně zavěšené kusy oděvu, ale těm, kterým je příjemnější klasické žehlení na prkně, napařovač rovněž poslouží.

Xiaomi-Mijia-Vertical-Garment-St

Koupili byste si napařovač oděvů od Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)