Xiaomi představilo nový levný elektrický kartáček. Zaujme nejen výdrží baterie

xiaomi mijia kartáček

Elektrické zubní kartáčky od Xiaomi, respektive od dceřiné společnosti Mijia jsou ve světě čím dál více populární. Dosud se jich prodalo přes 20 milionů a při této příležitosti se firma rozhodla představit nový model Mijia T301. Ten nabízí kromě jiného až 50denní výdrž baterie.

Xiaomi MIJIA T301 Sonic Electric Toothbrush

Kartáček Xiaomi Mijia T301 je schopen dosáhnout výkonu 31 000 vibrací za minutu a hlava využívá štětiny, které neobsahují měď, díky čemuž se kartáček zbaví typických skvrn. Design byl navržen tak, aby čistil zub a zároveň chránil dáseň. Samozřejmostí je certifikace IPX8, díky čemuž se do něj nedostane voda a potěší rovněž možnost bezdrátového nabíjení, kdy se kartáček dobije z 0 na 100 % za 4 hodiny.

Pokud byste však spěchali do práce a kartáček byl zcela vybitý, postačí vám k jednomu vyčištění nechat jej na nabíječce pouhé 2 minuty. V současné chvíli je kartáček k zakoupení na platformě Youpin, která se zabývá crowdfundingem a to za cenu 22 dolarů, což je asi 500 Kč. Je pravděpodobné, že se časem objeví i na Aliexpressu a jiných čínských e-shopech.

Jaký kartáček používáte vy?

Zdroj: xiaomiyoupin

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)