Xiaomi prodává cestovní levný solární panel. Lákal by vás?

xiaomi solární panel cestovní

Spolu s nabíjecí stanicí, která má kapacitu 280 000 mAh/1022 Wh představila firma Xiaomi rovněž solární panel MIJIA Solar Panel 100W, který mimochodem můžete připojit právě k té samé stanici. Dva kusy těchto panelů ji mohou dodávat výkon až 200 W. Čínský gigant však bohužel nesdělil, jak dlouho se bude tímto způsobem nabíjet.

Díky skládací konstrukci se může proměnit na velikost A2 papíru a lze jej snadno přepraví téměř kamkoliv. Váží lehce přes 3 kilogramy, což také není nic strašného a díky certifikaci IP65 jej nerozhodí voda ani prach. Nechybí technologie Metal Wrap Through (MWT), která se stará o co nejlepší účinnost v kombinaci s izolací EVA (Ethylene-vinyl acetate).

V tuto chvíli startují v Číně předobjednávky, přičemž za jeden si firma účtuje 1099 juanů, což je asi 3 900 Kč bez daně. Bohužel se nehovořilo o dostupnosti na globálním trhu. Potenciální zákazníci tedy mohou doufat, že se časem objeví třeba na Aliexpressu.

Přijdou vám tyto Xiaomi produkty zajímavé?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)