TOPlist

Parádní chytrá rychlovarná konvice od Xiaomi nestojí ani pětistovku! Co umí?

xiaomi mijia chytrá konvice s1
  • Xiaomi Mijia Smart Electric Kettle S1 je k dispozici na čínském trhu za necelou pětistovku
  • Nabízí parádní vzhled, rychlý ohřev ale také chytré funkce
  • Můžete ji ovládat pomocí telefonu a nastavit přesně požadovanou teplotu vody

Společnost Xiaomi rozšiřuje svůj ekosystém chytrých produktů o novou rychlovarnou konvici Mijia S1, která zaujme elegantním designem, kvalitními materiály a chytrými funkcemi. Navíc potěší i nízká cena 129 juanů, což je asi 415 korun bez daně. V tuto chvíli se sice prodává jen v Číně, ale je možné, že bude k objednání například přes Aliexpress.

Konvice Xiaomi Mijia Smart Electric Kettle S1 disponuje objemem 1,7 l, takže uvaříte dostatek vody pro celou rodinu (až 8 šálků najednou). Topná spirála s příkonem 1800 W zajistí rychlé dosažení bodu varu a dvoustupňový mechanismus otevírání víka umožňuje bezpečné a snadné nalévání. Xiaomi obecně nebralo bezpečnost na lehkou váhu. Konvice je vybavena hned několika bezpečnostními prvky, například termostatem britské značky STRIX s dlouhou životností, ochraně proti spálení, vypnutí při vysoké teplotě nebo detektorem páry pro automatické vypnutí při zvednutí z podstavce.

Konvici Mijia Smart Electric Kettle S1 můžete ovládat také mobilním telefonem skrz aplikaci Mi Home. Kromě vypnutí a zapnutí lze nastavit požadovanou teplotu vody nebo sledovat aktuální stav ohřevu. Možná se to zdá jako blbost, ale v kombinaci s automatizacemi a dalšími produkty, může sloužit skvěle a ušetřit čas. Kdybych pil každé ráno čaj/kávu, dokázal bych si představit, že se zapne pokaždé když ráno přijdu do kuchyně.

Dává vám chytrá konvice smysl?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)