TOPlist

Skvělý na léto! Xiaomi přišlo s geniálním větrákem, nabijete ho powerbankou

Xiaomi větrák
  • Xiaomi rozšiřuje katalog produktů chytré domácnosti
  • Na čínském trhu vydává novou verzi loňského ventilátoru
  • Nestojí mnoho a lze jej nabíjet z powerbanky prostřednictvím USB-C

Portfolio chytrých ventilátorů od Xiaomi se rozšiřuje o další přírůstek. Firma během posledních měsíců uvedla hned několik zařízení, která vás přes léto zchladí, a nyní je doplňuje vylepšenou verzí loni vydaného modelu MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X. Mezi hlavní lákadla řadíme geniální systém nabíjení.

Přestože není MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X nijak zvlášť kompaktní produkt, podporuje nabíjení pomocí USB-C, které bývá typické právě pro zařízení menšího charakteru. I oficiální materiály od výrobce ukazují, jak k němu lze připojit powerbanku a nabíjet jej přímo z ní. Při posezení na venkovní zahradě se to rozhodně může hodit. Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh přímo od Xiaomi mu údajně zvládne dodávat šťávu po dobu až 22 hodin.

Xiaomi MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X

Podle serveru Gizmochina, který o nové verzi MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X informoval, ventilátor spoléhá na algoritmy, díky nimž dovede simulovat přirozený vítr s proměnnou frekvencí v osmi různých scénářích. Zařízení disponuje motorem o výkonu pouze 1,6 W a prý má minimální spotřebu elektřiny. Rychlost větru lze nastavit do 100 různých úrovní pomocí mobilní aplikace, která rovněž nabízí časované spínače.

Xiaomi MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X

Xiaomi MIJIA Smart DC Inverter Floor Fan 1X je v Číně možné pořídit za 249 jüanů, což přibližně činí 780 korun v přepočtu.

Využili byste podobný větrák?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)