Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro je nový robotický vysavač s hromadou funkcí

vysavač xiaomi

Společnost Xiaomi už dávno nevyrábí jen telefony, náramky a další malé gadgety. Před nějakou dobou firma totiž vstoupila na trh s vysavači, přičemž ten nejnovější nese označení Mijia Robot Vacuum Mop Pro. Jak už název napovídá, největší změnou je zde funkce mopování.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro je nový robotický vysavač

Dle oficiálních prospektů se jedná o vůbec první Xiaomi vysavač, který podporuje funkci suchého mopování. To znamená, že k němu nebudete potřebovat vodu a čistící prostředky. Co se vzhledu týče, i ten byl změněn. Namísto tradičního kulatého tvaru je totiž vysavač hranatý, což mu ale umožňuje lépe vyčistit rohy pokojů.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro

Samozřejmostí je pak senzor LiDAR, který vysavači umožňuje lépe se pohybovat a mapovat místnosti. Vzhledem k tomu, že se o vysavač nemusíte vůbec starat můžete počítat také s velkou dokovací stanicí, kam robot automaticky po úklidu zajede a umí se rovněž vyčistit. Čínská firma si za něj naúčtuje 2 999 juanů, což je asi 10 000 korun.

Máte doma robotický vysavač? Jaký?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)