Nový zvlhčovač vzduchu od Xiaomi má OLED displej i režim spánku

xiaomi zvlhčovač vzduchu

Společnost Xiaomi představila nástupce oblíbeného zvlhčovače vzduchu Mijia Smart Humidifier, který je o 50 % výkonnější než jeho předchůdce. Dostal krkolomný název Mijia Pure Smart Humidifier Pro Plus a v tuto chvíli je k dispozici pouze v Číně, což se ale díky prodejcům na Aliexpressu může změnit.

Xiaomi Mijia Pure Smart Humidifier Pro Plus je vybaven několika senzory pro automatické nastavení zvlhčování, takže dokáže upravit dávkování podle aktuální vlhkosti v místnosti. Kromě toho přichází s novým režimem spánku, který zvlhčuje místnost rychlostí 300 ml za hodinu s hlučností pouhých 31,24 dB. Novinka má rovněž vestavěný OLED displej, který zobrazuje vlhkost a kapacitu nádrže v reálném čase.

Když už se o ní bavíme, má kapacitu 5 litrů a samozřejmě prochází integrovaným filtračním systémem. Stejně jako loni můžeme počítat s antibakteriální technologií a čínští uživatelé se mohou spolehnout na hlasového asistenta XiaoAI. V tuto chvíli se nový zvlhčovač vzduchu prodává za 899 juanů, což vychází asi na 3 000 korun bez daně.

Jaký zvlhčovač vzduchu používáte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)