TOPlist

Xiaomi Mijia Projector Youth: Přenosný projektor s MIUI za atraktivní cenu

xiaomi projector youth edition predstaveni

Xiaomi se v poslední době pustilo ve větším do nových projektorů. Vidět jsme mohli novou generaci Xiaomi Mijia Laser s podporou 4K rozlišení. Zajímavější je ale mnohem menší a levnější Xiaomi Mijia Projector Youth Edition. Ten má sice „jen“ FullHD rozlišení, ale zase ho můžete bez problémů přenášet v batohu a vytvořit si kdekoliv až 200 palců velký obraz.

Xiaomi Mijia Projector Youth je malý projektor, který dokáže vytvořit velké věci

Tento projektor sice nativně funguje ve FullHD rozlišení, ale poradí si i s 4K rozlišením. Maximální světelný výkon je 500 ANSI lumenů, což se nemusí zdát hodně, nicméně musíme brát v potaz velikost celého projektoru. Rozměry jsou 11.5 x 15 x 15 cm a váží jen 1,3 kilogramu. Nechybí ani integrovaný reproduktor. Minimální projekční vzdálenost je jeden metr od plátna, největší pak čtyři metry. Od vzdálenosti se odvíjí i velikost výsledného obrazu. Minimálně je 40 palců, maximální 200 palců.

Dále potěší podpora HDR10, Wi-Fi nebo Bluetooth. Nechybí ani klasický ovladač. Podporuje se i hlasové ovládání, ale pouze v čínštině a angličtině. Projektor se dá například na dálku ovládat pomocí aplikace v telefonu. Má v sobě systém MIUI TV, takže se dají doinstalovat i některé android aplikace a můžete připojit streamovací služby. Cena tohoto projektoru je v Číně 2499 CNY, v přepočtu s DPH cca 10 tisíc Kč. To je vzhledem k tomu, co umí, hodně zajímavá cenovka.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Mijia Projector Youth?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)