Xiaomi Mijia Photo Printer: Kompaktní a levná tiskárna pro tvorbu fotografií z telefonu

xiaomi mijia photo printer

Xiaomi představilo zajímavou tiskárnu s názvem Mijia Photo Printer. Má kompaktní rozměry a hlavně dokáže tisknout na fotopapír, takže si rovnou doma můžete tisknout fotografie z vašeho telefonu. Posledním bonusem jen nízká cena 499 CNY, v přepočtu s DPH cca 1 800 Kč.

Xiaomi Mijia Photo Printer je zajímavá tiskárna s nízkou cenou

Není to poprvé, co můžeme vidět tiskárnu od Xiaomi. V minulém roce se představila AR tiskárna Xprint. Novinka je určena přímo k použití s telefonem. Generální ředitel společnosti Xiaomi Lei Jun uvedl při představení, že tiskárna dokáže tisknout fotografie v perfektní kvalitě. Maximální velikost snímků, které dokáže tisknout je 6 palců. Maximální rozlišení při tisku je 300 DPI.

Aby se zamezilo vyblednutí fotografií a zvýšila se ochrana. Tiskárna automaticky potahuje fotografie ochrannou vrstvou. Fotografie tak bude lépe čelit škrábancům. otiskům prstů a částečně dokáže ochránit i před stříkající vodou. K tisku se používá aplikace Mijia, nicméně podporuje se i WeChat. Tiskárna se dá propojit i s počítačem, hlavní funkce jsou ale zpřístupněny pomocí mobilní aplikace.

MiJia Smart Photo Printer

MiJia Smart Photo Printer

Přímo v balení se kromě tiskárny dodává i 40 fotopapírů a inkoustová kazeta. Jakmile se vypotřebují, tak se bude dát koupit tohle balení fotopapírů a kazety za 59 CNY, v přepočtu s DPH cca 240 Kč. Tiskárna se nejprve prodává v Číně, nicméně časem by se měla rozšířit i do dalších zemí.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Mijia Photo Printer?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek