Nová Xiaomi LED lampička s budíkem udělá z probouzení idylku

Xiaomi Mijia Smart Alarm Lamp LED lampička budík

Společnost Xiaomi před pár hodinami spustila na svém crowdfundingovém serveru prodej nového produktu značky Mijia. Má se starat o kvalitní spánek, zejména usínání a probouzení. Novinka Mijia Smart Alarm Lamp je kombinací LED lampičky a běžného audio budíku a využívá dynamických světelných efektů společně se zvukem k co nejvěrnější simulaci západu a východu Slunce.

Novinka od Xiaomi má panel se 198 LED diodami a díky 10 různým dynamickým scénám umí umocnit či nahradit dojem ze začátku nebo konce dne. Po zvukové stránce efekty doplňuje 15 druhů bílého šumu. Při usínání lampička postupně generované světlo tlumí, před nastaveným časem buzení naopak po dobu třiceti minut pomalu jas zintenzivňuje. Obojí se děje v kombinaci s různě hlasitým šumem.

Xiaomi Mijia Smart Alarm Lamp LED lampička budík jóga

Xiaomi Mijia Smart Alarm Lamp by měla podle výrobce najít uplatnění například i při cvičení jógy. Mezi světelnými efekty je totiž také “dýchání”. Běžná cena by měla být 599 yuanů (cca 2 090 Kč), v rámci kampaně stojí 549 yuanů (asi 1 900 Kč).

Co vás ráno běžně budí?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)