Xiaomi má levnou sadu tří vychytávek do kuchyně. Bude se vám hodit?

xiaomi mijia set kuchyň

Společnost Xiaomi právě představila na čínském trhu sadu kuchyňského nářadí značky MIJIA, které se možná bude hodit i vám. K dostání bude zprvu skrz crownfundingovou kampaň a následně by se měla dostat také na e-shopy typu Aliexpress.

V této sadě se nachází celkem tři produkty – chytrý časovač, automatická vývrtka a elektronická váha. Časovač má celkem tři úrovně hlasitosti a lze jej používat také jako bezdrátový spínač. Díky magnetům na zadní straně jej lze připevnit třeba na ledničku a můžete jej propojit s rychlovarnou konvicí nebo třeba mikrovlnkou a zastavit tak jejich činnost. Vývrtka dokáže odšpuntovat lahev vína za 10 vteřin a na jedno nabití dokáže otevřít až 170 lahví.

Elektronická váha se chlubí odchylkou maximálně 0,1 gramu. Dokáže navíc vážit předměty až do tří kilogramů a samozřejmě můžete přepínat mezi gramy, mililitry a dalšími hodnotami. Baterie vydrží až 300 dní. Po skončení akce se začne tato sada prodávat za cenu 199 juanů, což je asi 700 korun bez daně.

Jak se vám líbí tato sada od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)