Xiaomi ukázalo novou chytrou rychlovarnou konvici. Uvaří i pokrmy!

Xiaomi konvice
  • Xiaomi představilo nový model multifunkční rychlovarné konvice
  • Umí vařit různé nápoje i jídla a zvládne až 8 režimů vaření
  • Nabídne výkonnou topnou desku, průhledný design a objem 1,5l

Společnost Xiaomi do své nabídky pro čínský trh zařadila dalšího praktického pomocníka do chytré domácnosti. Multifunkční rychlovarná nádoba s krycím názvem Mijia Health Pot S1 je designová konvice, která za váš uvaří nejen vodu, ale i různorodé nápoje či pokrmy. Promění klasickou konvici na chytrého asistenta, který udrží ranní kávu horkou každé další ráno i při hektickém životním stylu.

Maximální objem je 1,5 litru a může se pochlubit topnou deskou z odolné nerezové oceli 316L o výkonu 1000 W pro efektivní a hlavně bezpečné vaření. Nejzajímavějším prvkem celé multifunkční konvice je jeho nabídka osmi režimů, které za vás připraví ovocný čaj, aby byl dokonale aromatický, připraví kaši nebo dokonce uvaří chutnou polévku. Mimo jiné nabídne i časovač, pomocí kterého je možné naplánovat čas vaření až osmnáct hodin dopředu a dokonce až deset úrovní intenzity ohřevu (od 40 do 90 °C).

Pokud často sedíte v kanceláři, nebo prostě jen nestíháte, konvice udrží nastavenou teplotu až 12 hodin, takže se už nikdy nestane, že byste museli pít studenou kávu. Můžete si zvolit mezi pomalým ohřevem i rychlým vařením a díky borosilikátovému sklu je odolná vůči změnám teploty. V horní části můžete otevřít menší víko, do kterého můžete například sypat ingredience a automaticky nastavit ohřev podle druhu potraviny.

Zatím je k dostání pouze na čínském trhu, za pouhých 129 juanů, což je v přepočtu cca 410 Kč. Cena pochopitelně bude vyšší, zatím ale není jasné, zda bude k prodeji i na českém trhu, avšak společnost již v nabídce podobné produkty má a tak můžeme očekávat, že přidá právě i tento model.

Co říkáte na tuto chytrou multifunkční Xiaomi konvici?

Zdroj: gizmochina

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)