TOPlist

Tento holicí strojek Xiaomi nestojí mnoho, vejde se vám do kapsy a nabijete ho z powerbanky!

Xiaomi holicí strojek
  • Xiaomi neustále chrlí nové a nové produkty
  • Nyní v domovské Číně uvedlo kompaktní holicí strojek
  • Vejde se vám do kapsy, dá se nabíjet z powerbanky a vydrží 60 minut

Začínám mít pocit, že už pomalu není den, kdy by Xiaomi neuvedlo na trh nový produkt. Ať už jde o chytrý telefon, tablet, hodinky, sluchátka, zařízení do chytré domácnosti anebo cokoliv jiného, novinky většinou mají jeden společný rys – díky své ceně jsou nesmírně konkurenceschopné a lákavé. Nyní se na čínský trh dostal kompaktní holicí strojek s velmi pěknou cenovkou.

Hlavní předností strojku Xiaomi Mijia Electric Shaver S200 bude s nejvyšší pravděpodobností jeho inteligentní design. Nejenže na pohled vypadá velice pěkně, ale díky miniaturním rozměrům (63 x 56 x 27 mm) se vám snadno vleze do kapsy, což z něj dělá perfektního společníka na cesty. Zařízení je k dispozici ve třech barevných variantách – za mě je sice nejhezčí matně černé provedení, které uvidíte na většině propagačních materiálů, ale existuje i šedá či béžová verze.

Navzdory mimořádně skladné konstrukci, která je mimochodem voděodolná dle standardu IPX7, můžete strojek na jedno dobití prostřednictvím USB-C konektoru využít vícekrát, než k němu znova budete muset připojit kabel – baterie má totiž podle výrobce vydržet až 60 minut. Právě USB-C může být jednou ze zásadních výhod, jelikož s ním lze zařízení snadno dobíjet klidně i z powerbanky.

Xiaomi-Mijia-Electric-Shaver-S200-4-649×1024

Xiaomi Mijia Electric Shaver S200 disponuje mikromotorem s 8 000 otáčkami za minutu. Pohodlné používání bez rizika poranění mimo jiné zajišťuje plovoucí konstrukce přizpůsobující se obličejovým konturám. Celý proces holení navíc usnadňuje i snímač pro detekci kontaktu s pokožkou – jakmile si strojek přiložíte na tvář, spustí se motor.

Nový holicí strojek od Xiaomi se dá momentálně předobjednat v Číně s cenou 189 jüanů, což v přepočtu činí lehce přes 600 Kč.

Pořídili byste si holicí strojek od Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina, mijia-shop.com

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)