TOPlist

Skvělý na cesty! Xiaomi vydalo maličký holicí strojek s nabíjením přes USB-C

xiaomi mijia electric shaver
  • Xiaomi uvedlo nový holicí strojek vhodný pro cestovatele
  • Pyšní se malými rozměry a nabíjením prostřednictvím USB-C
  • Je odolný dle standardu IPX7 a nestojí zbytečně mnoho

Ke konci března Xiaomi uvedlo kompaktní holicí strojek, který dorazil s velmi příjemnou cenou a nabíjením přes USB-C. Nyní mu na čínský trh nadělilo sourozence, jenž sice stojí úplně stejně a je podobně vhodný na cesty, ale vypadá a pracuje jinak. Pojďme si jej tedy krátce představit.

Holicí strojek MIJIA Electric Shaver láká především na maličkou konstrukci černé barvy, která připomíná kartu. Co se rozměrů týče, zařízení měří pouze 16,5 x 56,6 x 95 mm a váží jen lehce přes 100 gramů. Do malého batůžku nebo třeba taštičky přes rameno se tak vejde naprosto dokonale. Přenášení z místa na místo pak ještě usnadňuje stupeň krytí IPX7, zajišťující odolnost vůči vodě.

Nový strojek od Xiaomi disponuje proprietárně vyvinutou obloukovitou čepelí, která je vhodná i na delší vousy, a jemnou síťkou vyrobenou technologií galvanického pokovování, starající se o uživatelské pohodlí. Díky své schopnosti proniknout až ke kořínkům vousů navíc zajišťuje čisté oholení.

Holicí strojek se nabíjí pomocí USB-C portu a na jedno nabití dokáže vydržet až 60 minut provozu. Po pouhých třech minutách strávených na nabíječce vám pak dovede posloužit minut pět.

Xiaomi MIJIA Electric Shaver vychází na čínském trhu s cenou 189 jüanů, což v přepočtu činí 600 korun bez daně. Oficiální debut v České republice je spíše nepravděpodobný.

Chtěli byste tento holicí strojek od Xiaomi i v Česku?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)