TOPlist

Xiaomi nabízí chytrý kuchyňský robot. Je levnější než konkurence

kuchyňský robot xiaomi

Společnost Xiaomi představuje během roku desítky nových produktů pod svými podznačkami, jako je třeba Mijia. Většina z nich se nedostane ven z domovské Číny, avšak Mijia Cooking Robot je výjimkou. Prodává se totiž v Německu a Dánsku a umí hromadu vychytávek.

Xiaomi Mijia Cooking Robot je kuchyňský robot, který na základě algoritmů využívá přes 35 metod vaření, mezi které patří sekání, míchání nebo mletí koření. Robot disponuje také kuchyňskou vahou pro odměřování jednotlivých ingrediencí a lze v něm připravovat až čtyři pokrmy najednou, jelikož má v sobě několik nádob. Můžete tedy najednou dusit, vařit i grilovat.

Díky 8palcovému LCD displeji si můžete nechat zobrazit nejrůznější recepty a také si pohrát s nastavením robota. Kromě interního displeje můžete využít také hlasové příkazy. V tuto chvíli se prodává za cenu kolem 28 000 korun. To rozhodně není málo peněz, ale konkurenční přístroje, jako třeba Thermomix TM6 Noir stojí ještě o několik tisíc korun více.

Co říkáte na podobné kuchyňské roboty?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)