Máte chuť na drink? Xiaomi má nový chytrý nápojový automat

Xiaomi Mijia Desktop Drinking Machine Smart Edition nápojový automat

Čínské Xiaomi opětovně dokazuje, že je schopné do domácnosti vyrobit téměř cokoli. I když konkrétně v tomto oboru už nováčkem úplně není. Společnost před několika hodinami oficiálně ukázala nový chytrý nápojový automat nesoucí její dceřinou značku Mijia. Novinka má velkokapacitní nádrž na vodu o objemu 6,2 litru, přičemž je rozdělena na dvě části, aby se nemísila čistá tekutina s tou odpadní.

Xiaomi Mijia Desktop Drinking Machine Smart Edition, jak zní celý název zařízení, disponuje reverzní osmózou, filtrační vložkou PPC, dvoujádrovým šestistupňovým hloubkovým filtrem a v neposlední řadě UV filtrem. Automat díky tomu dokáže odfiltrovat bakterie, viry, těžké kovy či zbytky pesticidů. Cena údržby se přitom v přepočtu pohybuje mezi třemi a čtyřmi korunami za den.

Xiaomi Mijia Desktop Drinking Machine Smart Edition nápojový automat nápoje

Přístroj je současně i ohřívačem, k čemuž slouží 2 100W nerezové těleso se schopností ohřát přefiltrovanou vodu i za tři sekundy. Právě nastavení požadované teploty se dá řešit chytře, neboť se dá zvolit v aplikaci Mijia. Rozsah je 40 až 90 stupňů Celsia. Základní čínská cena této novinky je 1 999 yuanů, tedy asi 6 550 Kč.

Jaká chytrá zařízení máte doma v kuchyni?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)