TOPlist

Konkurence pro Nespresso? Xiaomi představilo vlastní kapslový kávovar

xiaomi mijia n1
  • Xiaomi uvedlo nový kávovar Mijia Capsule Coffee Machine N1, kompatibilní s kapslemi Heart Capsule Coffee
  • Kávovar N1 nabízí jednoduché ovládání jedním tlačítkem a dvě přednastavené velikosti šálků
  • K dispozici je nyní v předprodeji v Číně, globální dostupnost není známa

Xiaomi uvedlo na trh nový kávovar Mijia Capsule Coffee Machine N1. Jedná se o kapslový model, který zdůrazňuje jak cenovou dostupnost, tak jednoduché používání. Kávovar je kompatibilní s kapslemi Heart Capsule Coffee.

Tento kompaktní stroj se může pochlubit ovládáním pomocí jednoho tlačítka. Jediným stisknutím mohou mít uživatelé šálek čerstvě uvařené kávy hotový během několika sekund. Tato jednoduchost se vztahuje i na provoz stroje – jednoduše jej zapnete, vložíte kapsli a stiskněte tlačítko požadované velikosti šálku. Pro ty, kteří dávají přednost větší kontrole nad svým požitkem z kávy, nabízí N1 dvě přednastavené velikosti šálků: malý šálek (přibližně 40 ml) a velký šálek (přibližně 110 ml).

Xiaomi N1

N1 je vybaven elektromagnetickou pumpou o tlaku 20 bar a technologií rychlého ohřevu. Dále je vybaven přizpůsobitelnou možností vaření, kdy uživatelé mohou dvakrát kliknout na tlačítko velikosti šálku a podržet jej, dokud nedosáhnou preferovaného objemu. To eliminuje nutnost opakovaného nastavování objemu. Je vybaven odnímatelnou nádržkou na vodu o objemu 600 ml, přední šířkou 8,5 cm, nastavitelným držákem nápojů a automatickým vypnutím po 10 minutách.

Xiaomi zdůrazňuje cenovou dostupnost N1, přičemž odhadovaná cena za šálek se pohybuje od 3,5 do 8,7 juanů (přibližně 11 až 28 Kč bez DPH) v závislosti na výběru kapsle. Kávovar Mijia Capsule N1 má cenu 379 juanů (1220 Kč bez DPH) a nyní je v předprodeji v Číně. Globální dostupnost není známa.

Cena: 379 juanů (1220 Kč bez DPH)

Dali byste si kávu z Xiaomi Mijia N1?

Zdroj: GizmoChina

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)