Xiaomi Mijia Bicycle Pump je levná elektrická pumpa nejen pro vaše kolo

xiaomi elektricka pumpa na kolo

Xiaomi oznámilo dnes v Číně nový produkt s názvem Mijia Bicycle Pump. Jedná se o levnou přenosnou elektrickou pumpu. Má v sobě baterii, dokáže určit tlak, můžete si přednastavit požadovaný tlak a různé další funkce. Potěší nízká cena 199 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 810 Kč.

Xiaomi Mijia Bicycle Pump vám usnadní pumpování kol nebo míčů

Dosažitelný tlak této elektrické přenosné pumpy od Xiaomi je až 150 PSI. To stačí i pro náročnější použití. Xiaomi zároveň slibuje delší nafukování bez přehřívání. Samotná pumpa je vyrobena z kovu, má jednoduchý displej a několik tlačítek.

Podle Xiaomi dokáže bez problémů nafouknout i kola automobilů či motorek. Využít se dá i třeba pro klasické kolo, míče, čluny či třeba nafukovací matrace. Přímo uvnitř této pumpy se nachází 2000 mAh baterie. Nabíjení probíhá pomocí microUSB konektoru. Snadnou přenositelnost zajišťují i rozměry 124 x 71 x 45,3 mm. Prozatím v tuto chvíli není jasné, kdy se tento produkt dostane na trh.

xiaomi elektricka pumpička

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tato elektrická pumpa Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)