Nová lednička od Xiaomi zaujme nejen svým designem

xiaomi lednička

Jak jistě dobře víte, Xiaomi už dávno není firmou, která by se soustředila primárně na telefony a gadgety okolo něj. Vyrábí třeba notebooky, ale také spoustu bílého elektra, kam můžeme zařadit vysavače nebo čističky vzduchu. Nyní pod značkou Mijia představila další produkt z této kategorie a to sice ledničku Xiaomi Mijia 630L Ice Crystal.

Xiaomi představilo ledničku Mijia 630L Ice Crystal

Ta se chlubí hned šesti zásuvkami a celkovým objemem 630 litrů. Určitě nesmíme ale zapomenout na design. Lednička je k dostání v šedé barevné verzi Morandi a je tvořena ze skla, díky čemuž se dle firmy hodí do většiny domácností. Materiál je odolný vůči kouři, poškrábání a jiným neduhům a díky přítomnosti skla se rovněž snadno čistí.

Samotnou ledničku byste nalezli v pravých dveřích. V těch levých se nachází mrazák o celkovém objemu 223 litrů. Xiaomi Mijia 630L Ice Crystal využívá kompresor Embraco a dostanete na ní od výrobce záruku hned 10 let. Pochlubí se rovněž nízkou hlučností 36 dB nebo 360stupňovým chlazením, které je rychlejší i rovnoměrnější než u tradičních chladniček. Sbohem tedy můžete dát typické námraze a díky sterilizačnímu modulu také pachům. Určitě vás zajímá cena. Ta je stanovena na přibližně 15 000 Kč bez daně. V tuto chvíli se ale bohužel prodává pouze v Číně.

Jakou ledničku máte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)