TOPlist

Xiaomi Mibro T1: parádní levné hodinky s voláním a kovovým tělem

xiaomi mibro t1

O hodinkách Mibro jsme vás informovali v minulosti mockrát. Vždy se jednalo o hodinky s hromadou funkcí a solidním zpracováním, které zároveň lákaly na velmi nízkou cenu. Jinak tomu není ani u nových Xiaomi Mibro T1, které stojí sice o něco více, za to však nabízí funkce, které kolikrát nenajdeme ani u dražších modelů.

Hovoříme zejména o volání přes Bluetooth 5.0, což bohužel stále není úplným standardem. Na jedno nabití vám navíc vydrží díky 350mAh baterii až týden, což je poměrně dobrá hodnota. Dominantou přední strany je pak 1,6palcový AMOLED panel s rozlišením 360 x 320 pixelů.

xiaomi mibro t1

Na výběr je hromada přizpůsobitelných ciferníků, jak jsme u podobných značek zvyklí. Samozřejmě můžeme počítat i se sledováním srdečního tepu, SpO2 či spánku. Pro sportovce je připraveno přes 20 režimů.

https://www.youtube.com/watch?v=Nk0Pn013KrY

Samotné tělo je tvořeno z kovu, řemínky jsou pak silikonové. V tuto chvíli stojí poměrně dost peněz, konkrétně 3600 Kč, avšak od 26. do 30. září je na Aliexpressu koupíte za přibližně 1500 Kč. Za podobnou cenu se o nich dá přemýšlet. Co myslíte?

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Jaký máte názor na podobné hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)