Trendy se nezastaví: I Xiaomi Mi7 má mít výřez v displeji

xiaomi mi7 vyrez displeje

Essential Phone představil výřez v displeji, poté se přidal Apple u iPhone X a tím to vše začalo. Představilo se již velké množství telefonů s výřezem, zítra přijde Huawei P20 rovněž s výřezem, chystá se OnePlus 6 a vypadá to, že i Xiaomi Mi7 obdrží tento trendy prvek.

První únik naznačuje přední stranu Xiaomi Mi7

Xiaomi se pro tento rok rozhodlo trochu změnit představení telefonů a Xiaomi Mi7 se dočkáme později. Místo toho se brzy představí vylepšená verze Mi Mix 2S. O důvodu zpoždění představení Mi7 můžeme jen spekulovat. Mohlo být způsobeno ale změnou designu, jak ukazuje přední panel tohoto modelu, který dnes unikl na internet.

xiaomi mi7 výřez displej

Na obrázku je přední panel vlevo, na pravé straně je pro srovnání Vivo X21. Jde vidět, že Xiaomi by mělo mít tenčí spodní panel, 2,5D zaoblení skla a také mnohem větší výřez v displeji. V něm se bude nacházet minimálně jedna selfie kamera, senzory a telefonní reproduktor. Zároveň to vypadá na to, že Xiaomi Mi7 bude mít větší poměr obrazovky k tělu než Vivo X21, které má 85,2 procent. Xiaomi Mi7 měl být jeden z prvních telefonů se Snapdragonem 845. Jenže přišlo zpoždění a momentálně není jasné, kdy se novinka představí.

Těšíte se na novou vlajkovou loď Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)