Vylepšené Xiaomi Mi5S se představí 27. září. Máme se na co těšit?

xiaomioffice011-752×490

Xiaomi oficiálně potvrdilo v dnešní pozvánce, že vylepšený Xiaomi Mi5S se představí již příští týden. Co bude mít telefon nového?

Xiaomi Mi5S: Snapdragon 821 nebo Sense ID

Samotná pozvánka nezmiňuje jméno Xiaomi Mi5S, nicméně v posledních dnech se objevilo několik informací, jako třeba benchmark AnTuTU, nebo certifikace v Číně, kde u obou stálo jméno zařízení Mi5S. Navíc k pozvánce je i obrázek, kde je velké S uprostřed, takže tento název by se dal považovat za finální.

Nejvíce leaků ohledně tohoto zařízení se týkalo funkce Snapdragon Sense ID, ultrazvukový snímač otisku prstů, který může být schován například přímo do displeje. Další údaje pocházejí právě z výsledků AnTuTu, takže je musíme brát prozatím s rezervou.

Xiaomi MI5s press pozvánka

Nové Xiaomi by měl konečně pohánět Snapdragon 821, rozlišení displeje zůstává 1080 x 1920 pixelů a stejně tak i velikost, která by měla být 5,15” palců. Nově by měla existovat také verze s 6GB RAM a 256GB vnitřní pamětí. Potvrzení, případně vyvrácení těchto specifikací se dočkáme již 27. září. Vypadá to, ale že se chce Xiaomi vytáhnout a na vánoční trh mít jedno z nejvýkonnějších a nejvyspělejších zařízení. LTE se podle všeho v základní verzi znovu nedočkáme, nicméně je celkem možné, že se později objeví verze pro tchajvanský trh, která bude mít potřebné frekvence. Podobně jako se tomu stalo například u Redmi Note 3.

Těšíte se na nové Xiaomi?

zdroj: playfuldroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)