Menu

Xiaomi chce k vám domů za každou cenu, nabízí čističku vody

Čistota vody je jednoznačně velmi důležitým faktorem naší domácnosti. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tato skutečnost je samozřejmostí, mnohdy to není tak úplně pravda. Své o tom jistě vědí obyvatelé městské části Prahy 6. A je to právě čistota vody, na kterou se rozhodla zaměřit čínská společnost Xiaomi, která představila další produkt do chytré domácnosti nesoucí název Xiaomi Mi Water Purifier.

Xiaomi Water Purifier

Jedná se o chytrou čističku vody, která navíc funguje velice jednoduše. Celé zařízení, které vypadá velmi elegantně a minimalisticky, totiž postačí připojit k obyčejnému vodovodnímu kohoutku. Čistička je poté již automaticky schopná vodu filtrovat díky čtyřem různým filtrům. První z nich je z bavlněných vláken, další dva jsou vyhotoveny z vláken uhlíkovo-kokosových a jako poslední zde najdeme filtrovací membránu. Díky tomu bude naše voda zbavena veškerých nečistot, jako jsou usazeniny, rez, kov, bakterie a další organické látky. Kvalitu vody můžeme sledovat také pomocí aplikace v našem chytrém telefonu. Začátek prodeje je pro čínský trh naplánován na 28. července. Cenovka byla stanovena na 225 amerických dolarů (přibližně 5 600 Kč).

Našla by právě u vás čistička Xiaomi Mi Water Purifier své využití?

Zdroj: gizmochina.com.

 

Komentáře

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

18.7.2015 16:30

Vždycky když si vzpomenu na tu „vůni” čínských plastů, kterých už tak máme doma víc než dost, je mi zle. Produkty Xiaomi jsou a vždycky byly špatné. Mrzí mě, že Češi jako možná nejvyspělejší stát východní Evropy, stále uvažuje jak první roky po revoluci a nakupuje zmetky

optimas

z aplikace
18.7.2015 17:43

Já to říkám furt je to debil nic víc

Standa

Standa

18.7.2015 17:57

FAKTUZ: TAHNI UŽ S TĚMI PSEUDOMOUDROSTMI DO HÁJE, DEMAGOGU. NECH SE LÉČIT GRAFOMANE.

Potoso

Potoso

18.7.2015 18:17

Xiaomi toho poslední dobou představuje poměrně dost. Škoda jen ta dostupnost :/.

Hosan77

z aplikace
18.7.2015 19:01

No a proto má xiaomi takové prodeje, ten dotyčný úplně dole vůbec netuší vo co go.

optimas

z aplikace
18.7.2015 19:10

Ten dole je klasický mimoň který zamrznul u ťamťungu a myslí si že má nej mobil chudák

KoNG

KoNG

18.7.2015 21:39

No nevimm me rozhodne prijde jednoduzsi si koupit reverzni osmozu nez tohle

Petr

Petr

18.7.2015 22:29

ČR? Nejnevyspělejší stát v celé Evropě… To mi nikdo nevymluví – dluhy, žádný podnik není český, potraviny jsou odpad… Takto si nepředstavuji vyspělý stát… Stejně tak názor na Sony – nekonkurenceschopní jsou ostatní výrobci, protože nikdo zatím nenabídne voděodolnost, stereo reproduktory, výdrž a tak dobrou optimalizaci systému… To samé nabízí v menší verzi s neosekanou výbavou, narozdíl třeba od Samsungu nebo LG.

TracThorr

TracThorr 0

19.7.2015 0:12

V první řadě, než si tohle člověk pořídí domů, by se měl zamyslet nad tim, jestli chce podstupovat rizika spojený s dlouhodobým užíváním. Krom jinýho hygienický normy pro pitnou vodu určujou nejen horní, ale i spodní hranici rozpuštěnejch látek. Výhradní používání takhle doma u kohoutku upravený vody totiž dokáže zásadním způsobem nabourat iontovou rovnováhu v těle. Výše zmíněná reverzní osmóza, nebo dokonce iontoměniče, je eště horší možnost.
FYI: Pokaď pijete v převážný míře minerální vodu, měli byste ji prokládat běžnou kohoutkovou vodou. Další možnost je střídat různý zdroje (výrobce) minerálních vod. To je opět z důvodu udržení správný iontový rovnováhy.

Michal

Michal

19.7.2015 7:22

TracThorr, já bych s tím strašením nepřeháněl, ne všem na světě připravují vodu ve vodárně a tak jsou lidé v oblastech, kde jediným zdrojem je nízkomineralizovaná voda jako naopak příliš mineralizovaná a nestěžují si na problémy teoretiků. Jako dnes máme lidi, co drží půsty jen o destilce a taky po mnoho letech takových půstů žijí bez problémů, vlastně mnohdy bez úplně všech problémů se zdravím. Hlavně bych se moc nebál, třebaže všeho z mírou, ale člověk nežije jen z vody a obvykle v naší civilizaci ani ne jen z jednoho zdroje.

Hanz

Hanz

19.7.2015 9:44

Zase něco ukradli, trochu pozměňili a nacpali do vlastní krabice. Tohle je možné jen v Číně :-D

Mis012

Mis012

19.7.2015 13:13

Xiami chce k vam domu za kazdou cenu..
..proc asi?

Jarda

Jarda

19.7.2015 21:08

Stejne to nepujde v Cechach koupit, stejne, jako cisticka vzduchu ;-)

spot

spot

20.7.2015 9:46

myslim ze cilovej trh zde bude opravdu hlavne Čína..staci se podivat jakej tam je kolikrat smog nebo co plave v mori tak s kvalitou pitne vody to tam bude podobne…

2 faktuz: tobe jednou nekdo nachcije do huby!pekne nefiltrovane curo!!

iluminat

iluminat

z aplikace
20.7.2015 19:39

skynet přichází :)

RSS (komentáře k článku)