K představení nových Xiaomi Mi Watch dojde již brzy. Co nabídnou?

xiaomi mi watch

Tisková konference Xiaomi, kde bude představen nový vlajkový telefon – Mi CC9 Pro se uskuteční již příští týden. Prim bude hrát nejen ve výkonu, ale také ve fotících schopnostech, jelikož nabídne hned 5 fotoaparátů. Kromě nového telefonu však Xiaomi plánuje odhalit nové chytré hodinky, které mají být velmi podobné jablečným Apple Watch.

Společnost nyní vydává teaser v podobě plakátu, který láká na čtvercovitý design chystaných Xiaomi Mi Watch. Teaser dále odkrývá datum odhalení – 5. listopadu a dle jistých spekulací mají běžet na platformě Google Wear OS. Ta by měla být upravená a má nést název Mi Wear OS. Má jít o jakousi grafickou nadstavbu s typickými Xiaomi funkcemi.

V hodinkách má dále tikat procesor Snapdragon Wear a nebude chybět ani podpora eSIM, LTE sítí, NFC či volání. Nové hodinky Mi Watch mají disponovat always-on displejem typu AMOLED. Co se týče ceny, zde se chystá Xiaomi cílit spíše na high-end wearables, než na levné zařízení. Nechme se tedy překvapit, co si pro nás společnost přichystá.

Těšíte se na nové Xiaomi Mi Watch?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)