Xiaomi Mi Watch údajně přijdou na globální trh v prvním čtvrtletí roku 2020

xiaomi mi watch evropa

Nové chytré hodinky Xiaomi Mi Watch se stávají v Číně čím dál více populárními a to nejen díky mnoha funkcím, které nabízejí. Jistě se totiž jedná o jedny z nejlepších hodinek s Wear OS s poměrem cena/výkon. Všichni tak netrpělivě vyhlížejí, kdy budou expandovat na globální trh.

Kromě toho, že jsou Xiaomi Mi Watch příjemným doplňkem k našemu telefonu dokonce umožňují vytáčení a přijímání hovorů a to díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Dokonce lze pomocí malé klávesnice, která je součástí MIUI for Watch odpovídat na SMS zprávy. Přesto jsou zatím k dispozici pouze v Číně a na spuštění prodeje v Evropě čeká velká spousta zákazníků. Dle Aliexpressu by se tak mohlo stát už v prvním čtvrtletí roku 2020.

Prodejce Mi France, který prodává na Aliexpressu u Xiaomi Mi Watch popisuje, že se dostanou na globální trh do prodeje již v prvním čtvrtletí roku 2020. Server xiaomitoday dodává, že má Xiaomi tuto zprávu oznámit na MWC (Mobile World Congress) 2020, který se bude konat od 24. do 27. února. Spolu s tímto oznámením má společnost také představit nový telefon Xiaomi Mi 10. Doufejme tedy, že prodejce Mi France dodal na svůj profil správné informace a hodinek se brzy dočkáme. Cena by se měla pohybovat okolo 260 EUR.

Těšíte se, až přijdou Xiaomi Mi Watch na globální trh?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)