Vytoužené Xiaomi Mi Watch konečně dorazí do Evropy. Cena vás potěší

Xiaomi Mi Watch Evropa parametry cena

Společně s telefony Mi 10T a Mi 10T Pro představilo čínské Xiaomi v minulých dnech také dvoje chytré hodinky. Jedná se o modely Mi Watch a Mi Watch Revolve, které dělají v označování produktů této firmy zase o něco větší nepořádek. První jmenované vyrážejí do Evropy a stanou se tak prvními hodinkami značky Xiaomi, které sem po velkém a dlouhém očekávání dorazí. Pokud chcete namítat, že je tu série Amazfit, tak ta oficiálně spadá pod značku Huami. Tyto hodinky současně mají stejné jméno jako dříve představené a slibovaný model Mi Watch, na rozdíl od něj ale nemá WearOS, nýbrž proprietární systém od Xiaomi. Varianta Revolve je téměř totožný produkt, jen určený pro indický trh. My se tedy pojďme podívat, jak vypadají parametry a cena hodinek Xiaomi Mi Watch pro Evropu.

Pokud jste se s tímto modelem ještě neměli možnost seznámit, tak jde o hodinky s klasickým kulatým 1,39″ AMOLED displejem s velmi slušným rozlišením 454 x 454 pixelů. Jde o zaoblenou 2.5D variantu. Na boku kovového těla o váze 32 gramů jsou dvě tlačítka. K dispozici je 117 sportovních módů a 100 různých ciferníků. Přítomnost tolika sportovních režimů je jeden z největších rozdílů oproti indické variantě Revolve. Mi Watch pro Evropu mají také vlastní GPS, odolnost 5ATM (jsou vhodné na plavání) či barometr. Měří kromě tepu také SpO2 a mohou i ovládat foťák v mobilu. Domluví se i s Amazon Alexa.

infografika

Baterie má kapacitu 420 mAh. Tato hodnota sama o sobě nic moc neříká, ale Xiaomi slibuje až šestnáctidenní výdrž. Rozhodně půjde o hodinky, které provětrají i ty největší konkurenty na trhu. Velmi sympatické parametry Xiaomi Mi Watch umocňuje totiž jejich cena. Pro Evropu byla stanovena na 99 eur, tedy cca 2700 Kč. Hodinky mají tělo v bílém, černém a modrém provedení. Kombinovat se dají se základními šesti řemínky.

Jak se vám líbí parametry a cena Xiaomi Mi Watch?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)