TOPlist

Proti prachu a nečistotám: LIDL prodává ruční vysavač Xiaomi s HEPA filtrem

Xiaomi ruční vysavač LIDL
  • Lidl prodává kompaktní ruční vysavač od Xiaomi
  • Je ideální pro čištění domácnosti a interiéru auta
  • Disponuje HEPA filtrem a stojí do tisícovky

V internetovém obchodě Lidl byl před nedávnem naskladněn skladný a elegantní ruční vysavač od Xiaomi. Ačkoliv je tento čínský výrobce znám především pro své smartphony, chytré hodinky či sluchátka, součástí jeho širokého sortimentu produktů jsou i zařízení do domácnosti a Mi Vaccum Cleaner Mini je právě jedním z nich.

Xiaomi Mi Vaccum Cleaner Mini pracuje s kompaktními rozměry 5,5 x 5,5 x 26,7 cm, zhruba půlkilovou hmotností a pěkným bílým provedením, jímž připomíná láhev na vodu z tvrdého plastu. Jak ostatně signalizuje samo konstrukční provedení, vysavač je s výkonem 6 kPa určený k úklidu drobných nečistot nebo třeba zvířecích chlupů.

Ruční vysavač Xiaomi si poradí snad se všemi typy povrchů, které vás jen napadnou. Nejenže dokáže odstraňovat špínu z podlahy, ale také je vhodný pro použití na koberci, linu nebo v autě, kde by se navíc mohl pěkně vejít do přihrádky.

Xiaomi ruční vysavač LIDLS vysavačem Mi Vacuum Cleaner Mini vyčistíte i klávesnici notebooku

Mi Vaccum Cleaner Mini má ve svých útrobách omyvatelný HEPA filtr, jenž údajně zachytí 99,7 % všech částic do 0,3 μm (mikrometru). Pro přístup k nádobě za účelem jejího vyčištění stačí zmáčknout tlačítko, které drží vršek vysavače – tento prvek se opět podobá některým lahvím na tekutiny.  Vysavač disponuje baterií o kapacitě 2 000mAh, díky níž dovede na jedno nabití skrz USB-C rozhraní fungovat až 30 minut.

Cena: 979,90 Kč

Pořídili byste si  vysavač z Lidlu?

Zdroj: Oficiální web výrobce

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)