TOPlist

Xiaomi chystá Mi TV Stick. Půjde o levnější Mi Box S s Android TV

xiaomi mi tv stick

Web Sudhanshu informuje o tom, že Xiaomi připravuje levnější alternativu k Mi Box S – Mi TV Stick. Ta bude pravděpodobně založena na systému Android TV od Googlu. Na trh má přitom přijít již za měsíc a to včetně toho evropského. Co tedy o novince víme?

Čínský gigant v současné době prodává Mi Box S, která běží na systému Android TV. Nový únik naznačuje, že společnost plánuje představit příští měsíc nové zařízení pro Evropu, které bude založeno na podobném konceptu. Jelikož Google nedovoluje prodávat TV zařízení založená na mobilním systému Android v Evropě, očekává se, že bude Mi TV Stick běžet na Android TV.

xiaomi mi tv stick spekulace

Má jít o cenově dostupnější Mi Box S. Jedná se o levný způsob, jak si udělat z hloupé televize chytrou skrz HDMI port. Tyto sticky samozřejmě nejsou novým konceptem. Kromě Chromecastu od Googlu prodávají svá řešení také Amazon nebo Roku. Tato zařízení mají povětšinou malý výkon, ovšem dostatečný na streamování videa.

Jste zvědaví na tuto novinku?

Zdroj: flatpanelshd.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)