Očekávaný Xiaomi Mi TV Stick prošel EEC certifikací. Co to znamená?

Xiaomi Mi TV Stick EEC

Multimediální televizní “dongle” Xiaomi Mi TV Stick si dál vyšlapává cestu k finálnímu představení. Zařízení, které má navázat na dosavadní stanici Mi TV Box S, by měla společnost vyslat na trh do několika málo týdnů. Už jsme měli příležitost seznámit se s mnohými jeho parametry zejména díky několika únikům. Částečně ho ale ukázal přímo i výrobce při prezentaci telefonu Redmi Note 9 a je k předobjednání na čínském serveru Gearbest. Teď se Xiaomi Mi TV Stick ukázal v dokumentech evropské certifikace EEC.

Xiaomi Mi TV Stick promo

Model zařízení je podle dokumentů MDZ-24-AA, ale to pochopitelně není nejdůležitější informace. I když nebyly odhaleny žádné další parametry Xiaomi Mi TV Stick, významná je samotná certifikace zrovna u EEC. Na žádném jiném kontinentu totiž zatím provedena nebyla. Dá se tedy očekávat, že nové televizní zařízení od Xiaomi zamíří nejprve na náš kontinent. Mezi základní hardwarové specifikace zařízení mají patřit Amlogic S905 čipset, 2 GB RAM, 8 GB úložiště, 4K HDR, DTS-HD, Dolby Audio, Bluetooth 4.2 či HDMI 2.0. Běžet má na Android TV.

Uvažujete o koupi Xiaomi Mi TV Stick?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)