TOPlist

Znáte ho? Tenhle přístroj pro měření teploty i vlhkosti Xiaomi je chytrý, malý a nestojí ani dvě stovky

Xiaomi
  • Mi Temperature and Humidity Monitor 2 je chytrý přístroj pro měření teploty a vlhka
  • Je možné ho propojit s chytrou domácností v aplikaci Mi Home
  • Obsahuje snímač teploty a senzor, díky kterému je velice přesný

Xiaomi nás neustále překvapuje jedním produktem za druhým a jejich nabídku můžeme považovat za téměř neomezenou. Mezi dalším praktickým pomocníkem do chytré domácnosti, ačkoliv je na českém trhu delší dobu, je Mi Temperature and Humidity Monitor 2. A nejlepší na tomto produktu je cena, se kterou se vejdete do příjemných dvou stovek.

Teploměr a vlhkoměr je poháněný baterií CR2032, jako u většiny podobných přístrojů. Obsahuje Bluetooth a je možné jej propojit s chytrou domácností a například automaticky spínat přístroje přes navolenou vlhkost či teplotu. Disponuje viditelným čtvercovým 1,5“ displejem a potěší i kompaktními rozměry. Je vybaven snímačem teploty švýcarského výrobce Sensirion, který by měl plnit rčení „přesný jak švýcarské hodinky“ a poskytnout aktuální, velmi přesné údaje i upozornění a detekovat změny teploty až o 0,1 °C a kolísání vlhkosti o 1 %. A to všechno doprovází dva druhy smajlíků, které výrazem zhodnotí aktuální stav.

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 – Temperature Sensors – Bluetooth Thermometer – Mi Home

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 - Temperature Sensors - Bluetooth Thermometer - Mi Home

Teploměr s vlhkoměrem má samozřejmě mnoho využití, ať už potřebujete kontrolovat sklep pro správné skladování potravin, teplotu ve skleníku nebo jste sportovec, který vlhkost kontroluje pro zvolení správného outfitu na ranní běh. V aplikaci Mi Home můžete zařízení jednoduše přidat a monitorovat aktuální stav i z dovolené. Přívětivá je hlavně cena, která se pohybuje od 150 Kč.

Xiaomi Vlhkoměr

Co říkáte tento Xiaomi přístroj ?

Zdroj: Heureka

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)