7 typů odemykání. Xiaomi uvedlo chytrý zámek Mi Smart Door Lock M20

Xiaomi Smart Door Lock M20 chytrý zámek uvedení

Čínská společnost Xiaomi začala na svém domovském trhu prodávat nový chytrý zámek na dveře s označením Mi Smart Door Lock M20. Chlubí se mimo jiné hned sedmi druhy autorizace a také konstrukcí, díky které je možné zámek umístit v obou směrech a přitom slouží jako odolné madlo pro otevírání tlačením i tahem. Mezi zmíněné prostředky pro odemykání patří otisk prstu, chytrý telefon, tři druhy hesel (běžné, periodické a jednorázové), NFC klíčenka a HomeKit.

Smart Door Lock Xiaomi M20

Smart Door Lock Xiaomi M20

Součástí těla je prostor pro osm AA baterií, díky kterým je možné napájet vložku a kompletní mechanismus nutný k zamčení. Výdrž by měla činit až 10 měsíců. Zámek má rovněž několik alarmů, které mohou upozornit majitele na nepovolené či podezřelé manipulace. V případě nouze je možné tento chytrý zámek otevřít ještě i po připojení ovládacího zařízení k USB-C konektoru.

Xiaomi Smart Door Lock M20 chytrý zámek uvedení cena

V Číně se začíná nový Xiaomi Smart Door Lock M20 prodávat za 1 799 yuanů, tedy asi 6 200 Kč. O dostupnosti jinde ve světě zatím nevíme.

Jak moc věříte chytrým elektronickým zámkům?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)