TOPlist

Mi Smart Band 6 NFC: Platby Xiaomi náramkem jsou tady!

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC platby placení

Společnost Xiaomi dnes v rámci představení několika technologických novinek uvedla mimo jiné i chytrý náramek Mi Smart Band 6 NFC. Z názvu je patrné, že oproti původnímu modelu bylo při vývoji více pozornosti věnováno hlavně bezkontaktnímu placení. Můžete se částečně radovat, jde totiž oficiálně o první Xiaomi náramek, který zpřístupní platby ze zápěstí. Jen částečná radost to může být ale kvůli faktu, že transakce jsou možné pouze skrze terminály Mastercard.

Mi Smart Band 6: One Step Ahead!

„Milovaný Mi Band 6 vracíme do centra pozornosti díky spolupráci s Mastercard a zaměření se na bezkontaktní platby. Nová verze nyní díky přidání plnohodnotné funkce NFC nabízí rychlý, bezpečný a pohodlný způsob placení. Kromě toho zcela nová verze Mi Smart Band 6 NFC nabízí také vestavěného hlasového asistenta Amazon Alexa a rozšiřuje tak možnosti hlasového ovládání pro majitele chytrých domů,“ láká české zastoupení Xiaomi v tiskové zprávě. Doporučená maloobchodní cena náramku je 1 299 Kč.

Jak moc změní NFC platby váš pohled na Mi Band?

Zdroj: TZ Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)