Xiaomi Mi Smart Band 5 Pro certifikován: NFC, měření Spo2 i další funkce pro globální trh?

xiaomi mi smart band 5 pro certifikován

Společnost Huami si před nedávnem zaregistrovala u FCC (Federal Communications Commission) fitness náramek s názvem Amazfit Band 5. Krátce poté byl na stejném úřadě certifikován také Amazfit Band 6, což má být americký název pro Xiaomi Mi Smart Band 5 Pro.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Pro certifikován

O samotném Xiaomi Mi Band 5 Pro toho zatím příliš nevíme. Spekuluje se o tom, že přinese funkce jako NFC, měření Spo2 či virtuálního asistenta pro globální trh. Má vypadat stejně jako klasická varianta  Co se týče specifikací Amazfit Band 5, ten by měl disponovat AMOLED panelem, vodotěsností a sledování spánku a tepu.

Náramek by měl rovněž upozornit na vysokou tepovou frekvenci. O výdrž se pak postará 125 mAh baterie. Spekuluje se o tom, že bude náramek pouze přeznačený Mi Smart Band 5 pro americký trh, což by dle specifikací odpovídalo. Zatím nevíme, kdy očekávaný náramek přijde na trh. Až budeme mít více informací, budeme vás o nich hned informovat.

Těšíte se na Mi Smart Band 5 Pro?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)