Xiaomi Mi Power Bank 3 oficiálně: 30 000 mAh i rychlé nabíjení

xiaomi mi power bank 3 oficiálně

Xiaomi včera oficiálně představilo svou dosud největší power banku Mi Power Bank 3. Ta nabídne obří kapacitu 30 000 mAh. To je dost na nabití většiny telefonů a ostatní elektroniky a to hned několikrát. Pokud tak cestujete často bez energie, tato power banka je možná tím pravým.

Xiaomi Mi Power Bank 3 oficiálně

Xiaomi Mi Power Bank 3 má dva USB-A konektory, jeden USB-C a jeden microUSB. Z prvních dvou zmíněných můžete nabíjet až do 18W, podporuje-li toto nabíjení vaše zařízení. Baterie disponuje také nízkoproudovým režimem pro menší příslušenství či různé gadgety (chytré hodinky, bezdrátová sluchátka..).

Samotná power banka může být nabíjena pomocí 24W nabíjení skrz USB-C. Máte-li například rychlou 30 W nabíječku od Xiaomi, můžete ji do plna nabít za 7,5 hodiny. To je velice dobrá hodnota, když vezmeme v potaz, jak obří má kapacitu. Začíná se prodávat 18. června, ovšem bohužel zatím pouze v Číně. Zaplatíme za ní 170 CNY, tedy asi 570 korun.

Využili byste kapacitu této power banky?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)