TOPlist

Xiaomi Mi Power 3 je nová powerbanka s rychlým 18W nabíjením a nízkou cenou

xiaomi mi power 3 powerbanka

Na začátku roku Xiaomi představilo powerbanku s kapacitou 20 000 mAh a podporou 45W nabíjení. Pokud je ale pro vás tato powerbanka příliš velká, tak se vám bude líbit nedávno představená Xiaomi Mi Power 3, což je nástupce hodně oblíbené Mi Power 2 z roku 2016.

Představení nové powerbanky Xiaomi Mi Power 3

Design se moc nezměnil, stále má zaoblené strany a používá se hliník v černé a stříbrné barvě. Nejdůležitější novou funkcí je přidání USB-C konektoru. Ten můžete používat pro nabíjení zařízení, ale také pro nabíjení samotné powerbanky. V obou případech se podporuje 18W rychlé nabíjení. Kapacita baterie je 10 000 mAh.

Společnost samozřejmě počítá i s klasickým USB-A konektorem a microUSB. I tyto konektory podporují 18W rychlé nabíjení. Na přední straně vedle konektorů se nachází i čtyři bílé LED diody, které upozorní, kolik baterie zbývá. Potěší, že přímo v balení se nachází potřebné kabely pro nabíjení včetně USB-C a microUSB. Nejlepší je na tom ale cena, v Číně se začíná prodávat za 129 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 550 Kč.

xiaomi mi power 3 konektory

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nová powerbanka od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)