Tablety Xiaomi Mi Pad 5 se brzy představí. Na co se těšit?

Xiaomi tablet

O tom, že se Xiaomi chystá vrátit na scénu tabletů jsme vás informovali již v únoru letošního roku. Dle posledních úniků mají nabídnout 8 500 mAh baterii, LCD panel s obnovovací frekvencí 120 Hz nebo podporu vlastního pera. Nyní se k tabletům řady Xiaomi Mi Pad 5 objevuje také příslušenství v podobě pouzdra s klávesnicí.

Xiaomi Mi Pad 5

Kromě klávesnice se v pouzdru nachází také pero. Na první pohled je pouzdro velice podobné Magic Keyboard od Applu. Certifikace, která byla uveřejněna na CNIPA (Čínská národní správa duševního vlastnictví) odhaluje hned několik snímků. Je zřejmé, že se u klávesnice nenachází touchpad což je trochu škoda.

Co se týče designu, má si tablet vypůjčit vzhled modulu fotoaparátu z Xiaomi Mi 11. Na pódiu se mají navíc objevit dvě verze, klasická a Pro. Ta bude mít navíc 120 Hz displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a čipset MediaTek Dimensity 1200. V klasickém modelu má tikat Qualcomm Snapdragon 870. Dle několika různých zdrojů má čínský gigant představit nové tablety ještě tento měsíc.

Koupili byste si tablet od Xiaomi?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek