Xiaomi Mi Pad 5 certifikován. Podívejte se na parádní snímky

xiaomi mi pad 5

Okolo tabletů od Xiaomi se v poslední době mluví více než dost. Xiaomi Mi Pad 5 a Mi Pad 5 Pro mají být novinkami, které mají být přímou konkurenci pro iPady Pro, Samsung Galaxy tab nebo Huawei Mate Pad Pro a nyní byl jeden z nich certifikován na 3C.

Xiaomi Mi Pad 5 certifikován

Certifikace prozrazuje, že tablet Mi Pad 5 přijde s dvěma bateriemi o kapacitě 4 260 mAh. Znamená to, že celková kapacita se vyšplhá na hodnotu 8 520 mAh, což je poměrně slušné číslo. Spekulace hovoří o tom, že varianta Pro bude disponovat LCD panelem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Samplovací frekvence má pak být 240 Hz a prý nebude chybět ani podpora pera. Není tak vyloučeno, že Xiaomi chystá i vlastní Apple Pencil, potažmo S Pen.

Xiaomi Mi Pad 5 certifikován

Oba dva tablety mají mít displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. V podstatě jde jen o to, zda i slabší verze nabídne 120 Hz frekvenci. Poslední rendery ukazují na tři fotoaparáty, které se podobají těm z Xiaomi Mi 11.

Jak se těšíte na tablety od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)