Xiaomi chystá další mobil s průhlednými zády: První informace o Mi Note 4

xiaomi mi note 4 pruhledna zada design

Právě v těchto dnech se začal prodávat Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, který se kromě jiného může pyšnit zajímavým designem na zadní straně. . A vypadá to, že si čínské Xiaomi tento design pochvaluje. Chystá se totiž nový telefon, který obdrží podobnou designovou vychytávku. Půjde o Xiaomi Mi Note 4, o kterém již nyní víme první informace.

Xiaomi Mi Note 4 bude připomínat MI 8 s loňskými parametry

Z prvních dvou fotografií tohoto chystaného telefonu, můžeme vidět, že design nebude příliš originální. Z velké části připomíná Xiaomi MI 8. Zajímavé je to, že si tato řada nedrží žádný jednotný design, každý rok můžeme vždy vidět úplně něco jiného, co většinou vychází z trendů daného roku. Pro tento rok je to výřez v displeji a duální fotoaparát ve vertikální poloze, podobně jako to má Apple iPhone X.

xiaomi mi note 4 prvni informace fotky

Vypadá to, že jde o stejný způsob zadního krytu jako u Mi 8 Explorer Edition. Tedy samotný kryt je průhledný. Ale to, co vidíme, nejsou pravé součástky telefonu. Místo toho jde o fólii, která je imitací. Ve skutečnosti “vnitřnosti” Mi 8 nejsou tak designově uspořádané. Pokud jde o specifikace, tak by tento telefon měl mít 5,99 palců velký displej s poměrem stran 18:9 a FullHD+ rozlišením. O výkon se má starat starší Snapdragon 835, který doplní 6GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Duální fotoaparát na zadní straně bude mimo jiné podporovat optickou stabilizaci obrazu. Chybět nemá ani globální LTE verze, která nabídne podporu velkého množství pásem po celém světě, včetně těch, které používáme v České republice. Cena tohoto telefonu by měla být 2 299 juanů, v přepočtu s DPH tak cca 9 tisíc Kč. Mohlo by se tak jednat o zajímavou levnější verzi Xiaomi Mi 8.

Chtěli byste více telefonů s průhlednými zády?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)